Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

IBD Business School Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną telefoniczną sprzedaż programów szkoleniowych IBD Business School, działania mailingowe oraz wykorzystanie mediów społecznościowych do promocji i sprzedaży. Ponadto do obowiązków Doradcy Klienta należeć będzie budowanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi klientami.

Będziesz odpowiedzialny za:

• Budowanie długofalowych relacji z partnerami IBD Business School, mailowe i telefoniczne kontakty z aktualnymi i nowymi klientami

• realizację planów sprzedaży

• rozwój oraz aktualizację SM (Facebook, Instagram, Linked In)

Nasze wymagania

  • chcesz rozwijać się w nowoczesnym dziale sprzedaży,

  • lubisz rozmawiać z ludźmi i potrafisz ich przekonywać do swoich racji,

  • poszukujesz motywującego środowiska pracy, gdzie Twoje zaangażowanie zostanie docenione,

  • chcesz mieć realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia,

  • cenisz dobrą atmosferę w pracy i potrafisz ją współtworzyć,

  • masz już wyższe wykształcenie lub jesteś w trakcie studiów,

  • dobrze poruszasz się w świecie SM.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • profesjonalne szkolenie produktowe oraz z zakresu technik sprzedaży,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji,

  • pracę w formule Home Office (system pracy zdalnej)