Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Bank Spółdzielczy we WschowieO firmie

  • Lubin

    Lubin, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami Banku,

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych oraz realizacja określonych planów sprzedażowych,

  • doradztwo w zakresie produktów oszczędnościowych, kredytowych i ubezpieczeniowych,

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie realizacji usług bankowych w tym transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sektorze bankowości lub innych instytucjach finansowych,

  • zdolności sprzedażowe i analityczne,

  • umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klientów,

  • pozytywne nastawienie do pracy z klientem,

  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobistej, zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

  • nastawienie na realizację celów,

  • dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • system zarządzania sprzyjający osiąganiu wyznaczonych celów,

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w dynamicznie rozwijającym się Banku,

  • uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Bank,

  • dodatkowe świadczenia socjalne,

  • Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Bank Spółdzielczy we Wschowie

Bank Spółdzielczy we Wschowie jest jednym z liderów wśród Banków Spółdzielczych w Polsce. Jako Bank uniwersalny z wyłącznie polskim kapitałem budujemy wiarygodne i długotrwałe relacje z naszymi klientami. Zatrudniamy ponad 200 osób w 18 oddziałach na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Przewiń do profilu firmy