Oferta pracy

Doradca Klienta

Wikana Property Sp. z o.oO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa Kapitałowa WIKANA – jeden z największych deweloperów działających w południowo–wschodniej Polsce – poszukuje ambitnych i wysoce zmotywowanych kandydatów do Działu Sprzedaży.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie: Wikana Property Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacji znajdziesz w Klauzuli informacyjnej.

Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu jako:

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedaży i postawionych zadań
  • prezentacja ofert potencjalnym klientom
  • przygotowywani dokumentacji związanej z zawieranymi umowami
  • bieżące kontakty z klientami
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • doświadczenie w branży deweloperskiej będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy i komunikatywność
  • dyspozycyjność, samodzielność, entuzjazm
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus prowizja)
  • szkolenia branżowe
  • stabilność zatrudnienia/współpracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem: Doradca Klienta Lublin

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.,tzw. „RODO”, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV, w tym danych osobowych podanych w CV mojego autorstwa, łącznie z wizerunkiem utrwalonym na zdjęciu, w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez WIKANA PROPERTY Sp. z o.o. do czasu odwołania zgody.”

Więcej informacji dotyczących Spółki znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.wikana.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy