Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Goldenmark Center Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży metali inwestycyjnych, kamieni szlachetnych, sztuki i produktów kolekcjonerskich

  • doradztwo w obszarze długoterminowego budowania i lokowania majątku

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami, opartych na profesjonalizmie i zaufaniu

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku lokalnym

Nasze wymagania

  • poparte sukcesami doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży bezpośredniej (B2C), najlepiej (ale niekoniecznie) w jednym z poniższych obszarów: doradztwo inwestycyjne, bankowość, ubezpieczenia; dobra luksusowe, rynek sztuki; nieruchomości

  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych

  • zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającym się biznesie

  • atrakcyjny system premiowy

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i produktowych,

  • możliwość rozwoju i zdobycia eksperckiej wiedzy branżowej w obszarze produktów premium

  • możliwość przystąpienia do programu opieki medycznej, pakietu sportowo-rekreacyjnego i ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Grupa Goldenmark jest rosnącym graczem na rynku produktów luksusowych i kolekcjonerskich (m. in. artbooki i faksymile, biżuteria, sztuka nowoczesna) oraz liderem rynku instrumentów inwestycyjno-lokacyjnych (złoto, srebro, platyna, pallad, diamenty). Dysponujemy największą i rozwijającą się siecią sprzedaży detalicznej. Jesteśmy dostawcą dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Zajmujemy się również profesjonalnym skupem metali lokacyjnych oraz diamentów. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Doradca Klienta.

Przewiń do profilu firmy

Dowiedz się więcej o firmie: https://goldenmark.com/

Dołącz do lidera, rozwijaj wspólnie z nami siebie, firmę i rynek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Nasza idea

W Goldenmark wierzymy, że warto poszukiwać tego, co trwałe i nieulotne.

W dzisiejszych czasach, w dobie ciągłej niestabilności, przejściowych mód i zużywania się produktów, wydaje się to być szczególnie ważne.

Dlatego z pasją i zaangażowaniem pomagamy budować oparty na nieprzemijających wartościach majątek i wyjątkowe kolekcje dla przyszłych pokoleń.