Oferta pracy

Doradca Klienta

Partner Millennium BankO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Placówki partnerskie Banku Millennium to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
  • obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego
  • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie maturalne
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami
  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

OFERUJEMY:

  • pracę na pełny etat na podstawie umowy o prace w placówce partnerskiej Banku Millennium
  • stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)
  • pracę w przyjaznym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy