Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

neonet s.a.O firmie

neonet s.a.

Jana Karola Chodkiewicza 32

Malbork

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • śledzenie nowinek ze świata technologii i dzielenie się wiedzą o nich z Klientami
  • obsługa Klientów oraz pomoc w doborze najlepszego dla nich sprzętu
  • aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii
  • dbanie o ekspozycję towarów na terenie sklepu

Nasze wymagania

  • jesteś pasjonatem elektroniki, chętnym poznawania coraz to nowszych technologii
  • praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem nakręca Cię do działania
  • jesteś zmotywowany, nie umiesz „usiedzieć w jednym miejscu” i zarażasz swoim pozytywnym podejściem innych :)
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • realny wpływ na wysokość zarobków dzięki rozbudowanemu systemowi premiowemu
  • możliwość rozwoju zawodowego według określonych ścieżek kariery
  • rozwinięty program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół
  • pakiet benefitów: Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Lux Med.
  • rabaty pracownicze
  • Bibliotekę Pracowniczą z najnowszymi pozycjami książek, audiobooków i gier

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Doradca Klienta, Jana Karola Chodkiewicza 32, Malbork