Oferta pracy

Doradca Klienta

S8 S.A.

19,70 brutto / godz.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klienta

  • Udzielanie rzetelnych informacji o produktach, usługach

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Chęci rozwoju i wysokiej kultury osobistej

  • Dobrej dykcji

  • Obsługi komputera na poziomie dobrym

  • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania

To oferujemy

  • Szkolenie i wdrożenie w 100 % zdalne

  • Wynagrodzenie godzinowe 19,70 zł brutto + system motywacyjny (w zależności od projektu)

  • Pakiet sportowo-rekreacyjny Medicover Sport

  • Współpracę w przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

S8 S.A.

Nasza firma od 2014 roku tworzy oblicze branży Call Center. To co wyróżnia nas na rynku to nieustanny dynamiczny rozwój, zgrany zespół pracowników oraz świetna atmosfera pracy w naszej firmie. Nie wahamy się używać sformułowania, iż jako S8 świadczymy bezkonkurencyjne outsourcingowe centrum obsługi dla Naszych Klientów.

Wkręć się do S8 - outsourcingowego centrum obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy