Oferta pracy

Doradca Klienta

OBI Market BudowlanyO firmie

  • Marki, Ostrołęka, Płock, Radom, Sochaczew, Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI
  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Komunikatywność
  • Inicjatywa
  • Znajomość asortymentu jednego z działów marketu OBI (budować, technika, mieszkać, ogród) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowo - rekreacyjnych
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Możliwość awansu

Ponadto:

  • Wyjścia integracyjne
  • Przewidywalny grafik pracy
  • Odzież roboczą
  • Przyjazną atmosferę
  • Wyprawki szkolne
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Aplikując na to ogłoszenie akceptujecie Państwo poniższą klauzulę. Prosimy o jej zamieszczenie w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję, do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.”. Informujemy, że dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy i w tym celu włączone zostaną do zbioru danych kandydatów do pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy