Oferta pracy

Doradca klienta MetLife

DARIA ŁAGODZIŃSKAO firmie

2 000‐12 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Specjalista

MetLife - lider w branży ubezpieczeń na życie

Witaj,

cieszę się, że czytasz to ogłoszenie:)

Jeśli jesteś ambitny, cenisz sobie niezależność i chcesz czegoś więcej niż nudny etat to dobrze trafiłeś :)

Dołącz do najbardziej skutecznych managerów i doradców i rozbuduj z nami poznański zespół !

Co nas charakteryzuje?

  • doświadczenie w branży
  • wiele sukcesów
  • wyjątkowi ludzie
  • najwyższe standardy
  • szeroka oferta produktowa dla różnych Klientów

Twoje zadania to:

  • ustalenie kalendarza spotkań i jego realizacja
  • pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie z nimi trwałych relacji
  • analiza potrzeb i oczekiwań Klienta celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • stałe aktualizowanie i pogłębianie wiedzy z dziedziny finansowo-ubezpieczeniowej

Pasujesz, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub masz motywację aby je zdobyć
  • lubisz pracę z ludźmi, a poznawanie nowych osób przychodzi Ci z łatwością
  • łatwo podtrzymujesz kontakt z rozmówcą
  • jesteś przedsiębiorczy i dobrze zorganizowany
  • będziesz potrafił zarządzać własnym czasem pracy
  • posiadasz wykształcenie minimum średnie

Co otrzymasz od nas?

  • nowe znajomości w międzynarodowej firmie
  • czas dla siebie i bliskich
  • wysokie i stabilne dochody
  • profesjonalne wdrożenie, tak długo jak tego potrzebujesz - szkolenia
  • pełne wsparcie
  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego (Kierownik Zespołu, Dyrektor)
  • dodatkowe benefity (karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy