Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Solidny Partner finanse kredyty Robert WróblewskiO firmie

2 800 brutto / mies.
  • Warszawska 111
    Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Solidny Partner finanse kredyty Robert Wróblewski

Warszawska 111

Mińsk Mazowiecki

Santander Partner - poszukujemy osoby  na  stanowisku doradcy klienta. Reprezentujemy  bank Santander jako partner co oznacza że pracujemy w ramach standaryzacji jakości obsługi banku jak również w ramach produktów które oferuje bank dla klientów indywidualnych i firmowych.

Opis stanowiska:

 Do obowiązków kandydata należeć będzie pozyskiwanie klientów na produkty kredytowe - pożyczki gotówkowe, karty kredytowe jak również kredyty hipoteczne jeżeli kandydat ma wiedzę czy też chce  rozwijać kompetencje w tym zakresie.

Dodatkowo do obowiązków należeć będzie obsługa klientów w placówce.

Wymagania:

Poszukujemy osoby która posiada doświadczenie w pracy z klientem w ramach poprzedniej czy też obecnej aktywności zawodowej.  Jest osobą otwartą, komunikatywną. Mile widziane aby osoba miała doświadczenie  w pośrednictwie finansowym, branży bankowej.

Oferujemy:

rozwój kompetencji w ramach sprzedaży produktów bankowych

praca w zespole o wysokich kompetencjach w zakresie pracy w branży bankowej

wynagrodzenie zasadnicze + system prowizyjny

Głównie stawiamy na system prowizyjny który jest bardzo konkurencyjny na rynku

pracę w miłej atmosferze którą tworzy zespół współpracowników

Ogłoszenie archiwalne