Oferta pracy

Doradca Klienta - Młodszy Konsultant (Reklamacje)

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

  • Przyce 20, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Polkomtel Sp. z o.o.

Przyce 20

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa reklamacyjna Klientów sieci Plus;

  • Udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia Klientów głównie w formie pisemnej (list, e-mail), czasami połączenia wychodzące;

  • Troska o zadowolenie Klienta i dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office (szczególnie MS Word);

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej;

  • Chęć uczenia się i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;

  • Motywacja do pracy oraz optymizm;

  • Dodatkowym atutem będzie do doświadczenie w obsłudze Klienta.

To oferujemy

  • Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta;

  • Kompleksowe szkolenie wstępne;

  • Współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata