Oferta pracy

Doradca Klienta - Młodszy Konsultant

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Polkomtel Sp. z o.o.

Przyce 20

Warszawa

Doradca Klienta - Młodszy KonsultantNumer ref.: DK/0920

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa reklamacyjna Klientów sieci Plus;
  • Udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia Klientów głównie w formie pisemnej (list, e-mail), czasami połączenia wychodzące;
  • Troska o zadowolenie Klienta i dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office (szczególnie Word);
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej;
  • Chęć uczenia się i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
  • Motywacja do pracy oraz optymizm;
  • Dodatkowym atutem będzie do doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

  • Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta;
  • Kompleksowe szkolenie wstępne;
  • Współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polkomtel Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 4,02-673 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy