Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta niemieckojęzycznego

DATA DRIVEN TOOLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

3 0007 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Szukamy specjalisty ds. obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego i zainteresowaniami w branży marketingu internetowego.

Nasze wymagania

  • Znasz niemiecki na poziomie przynajmniej B2?

  • Lubisz kontakt z klientem?

  • Umiesz obsługiwać Excel / PowerPoint / Word?

  • Chcesz nauczyć się tworzyć internetowe kampanie marketingowe oraz pomagać w kwestiach organizacyjnych i biurowych?

  • Mieszkasz w Krakowie i jesteś dyspozycyjny(a) przynajmniej 4h dziennie?

To oferujemy

  • wynagrodzenie między 3000 a 7000zł brutto

  • możliwość rozwoju kompetencji marketingowych (nauczymy Cię robić kampanie Facebook oraz Google Ads)

  • możliwość rozwoju kompetencji językowych (w biurze mówimy głównie po niemiecku i angielsku).

  • ciekawe projekty – prowadzimy zarówno projekty własne jak i klientów

  • ładne biuro w dobrej lokalizacji

  • wygodne stanowisko pracy

  • możliwość bezpośredniego udziału w rozwoju firmy

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • kartę multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aplikuj na to stanowisko, jeżeli chcesz pracować w szybko rozwijającym się startupie posiadającym klientów z całego świata, w którym będziesz mógł (mogła) się rozwijać