Oferta pracy

Doradca Klienta – nowy elektromarket

Media ExpertO firmie

Media Expert

Produkcyjna 84a

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • dbaj o idealne dopasowanie produktu dla Klienta

  • bądź profesjonalny

Nasze wymagania

Szukasz pracy?

Wystarczy, że odpowiesz na te trzy proste pytania i za chwilę możesz mieć etat!

1. Lubisz, gdy coś zaczyna się od Ciebie?

2. Chcesz być jednym z pierwszych?

3. Jesteś zakochany/a w technologii?

To oferujemy

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas

  • możliwość wypracowania wysokiej premii

  • szansę na awans

  • pakiet szkoleń

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy