Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta - Nowy Elektromarket

Media ExpertO firmie

Media Expert

Produkcyjna 84a

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
  • dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę i pensję zawsze na czas
  • możliwość wypracowania wysokiej premii
  • szansę na awans
  • pakiet szkoleń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • premia świąteczna
  • nagrody jubileuszowe

Etapy rekrutacji

1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Szukamy Doradcy Klienta w nowym elektromarkecie Media Expert!

Będziesz budować nowy zespół, w którym poczujesz się jak w grupie znajomych.

Doradca Klienta - Nowy Elektromarket, Produkcyjna 84a, Białystok