Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Klienta

Eurocash S.A.O firmie

  • Nowy Sącz, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa Eurocash:

to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).
Aktualnie do sieci sklepów franczyzowych Groszek poszukujemy(na zastępstwo) kandydatów
na poniższe stanowisko.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Nadzór nad bieżącą działalnością sklepów franczyzowych na podległym obszarze,
  • Doradztwo i kompleksowe wsparcie franczyzobiorców w prowadzeniu sklepów,
  • Koordynacja współpracy z dostawcami i producentami,
  • Współtworzenie oferty asortymentowej,
  • Analiza wyników finansowych sklepów oraz dbanie o realizację założonego poziomu sprzedaży,
  • Koordynacja akcji marketingowych i otwarć nowych placówek.

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

  • Posiadać doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
    w branży spożywczej,
  • Posiadać wykształcenie minimum średnie,
  • Znać lokalny rynek detaliczny,
  • Umiejętnie nawiązywać i utrzymywać relacje z franczyzobiorcami,
  • Być wysoce komunikatywny i mieć rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Znać techniki sprzedaży i negocjacji,
  • Posiadać umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dobrze znać pakiet MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint)
  • Być zaangażowany i zmotywowany do pracy,
  • Być samodzielny w działaniu,
  • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.

NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Ciekawą pracę i wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • Niezbędne narzędzia do pracy – samochód, tablet, telefon,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od wyników pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karty fitness, pakiet medyczny, paczki świąteczne, pikniki rodzinne itp.

Ogłoszenie archiwalne