Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

DSA Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem m. innymi w outsourcingu, obsłudze klienta, wsparciu sprzedaży. Od wielu lat współpracujemy ze światowymi liderami w branży finansowej i usługowej.

Aktualnie prowadzimy projekt we współpracy z dużym międzynarodowym bankiem i poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko w branży finansowej.
ZOSTAŃ DORADCĄ KLIENTA

Zadania na tym stanowisku:

  • Obsługa Klientów wnioskujących o produkt kredytowy, aktywne prezentowanie oferty produktowej
  • Wypełnienie aplikacji, weryfikacja tożsamości i dokumentów Klienta
  • Dbałość o poprawność złożonych aplikacji
  • Przestrzeganie powszechnie obowiązujących przepisów prawa w szczególności regulacji dotyczących ochrony danych osobowych oraz wewnętrznych przepisów bankowych
  • Pozyskiwanie klientów zgodnie z procedurami we wskazanym punkcie
  • Reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie (warunek konieczny)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Praca w dniach:
    • wtorek-piątek w godz. 11-19 i sobota 9-17
    • środa-niedziela w godz.11-19 (w przypadku niedzieli handlowej)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność oraz konsekwencje w dążeniu do osiąganych celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Nastawienie na realizację celu
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, kredytowych będzie dodatkowym atutem lub w obsłudze klienta

Co możemy zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy lub w niepełnym wymiarze
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • Szkolenia wdrażające i rozwijające
  • Narzędzia pracy
  • Szansa na rozwój swojej kariery w bankowości
  • Możliwość przystąpienia do Multisport i opieki medycznej oraz ubezpieczenia

Nie zwlekaj, Wyślij CV

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu, załączonych dokumentach rekrutacyjnych, a także podanych przeze mnie we wszystkich materiałach pozyskanych  w przyszłości w toku niniejszej rekrutacji przez DSA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 48 - dla celów niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w ramach którego aplikuję.„

Ogłoszenie archiwalne