Oferta pracy

Doradca klienta on-line

Indigo NailsO firmie

Indigo Nails

Senatorska 14/16

Łódź

Indigo to polska marka kosmetyczna, która w przeciągu kilku lat szturmem podbiła polski rynek oraz stała się popularna w Europie, Australii oraz Afryce Południowej.

Jeśli chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku, Indigo będzie idealnym miejscem dla Ciebie.
Nasze Know How, zgrany zespół ekspertów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami sprawiły, że wciąż osiągamy kolejne szczyty, zdobywamy medale na branżowych mistrzostwach, a także nagrody w prestiżowych konkursach beauty.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy specjalistów o silnych kompetencjach zawodowych, gotowych do wdrażania nieszablonowych projektów.

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać zawodowo, a praca jest Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków

  • doradztwo produktowe online,
  • rozpoznawanie zgłaszanych przez Klientów problemów i zapytań oraz zlecanie dalszych dyspozycji,
  • edukacja produktowa przyszłych i obecnych Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • budowanie zaangażowania fanów w sieciach społecznościowych,
  • troska o wysoką jakość obsługi Klienta zgodnie z przyjętymi standardami,
  • opieka nad profilami społecznościowymi marki (planowanie, tworzenie treści, egzekwowanie, mierzenie skuteczności),
  • generowanie pomysłów na promocję marki i uczestniczenie w tworzeniu planów marketingowych,
  • stałe monitorowanie trendów i zachowań grupy docelowej marki.

Wymagania

  • pozytywne nastawienie do pracy i Klientów,
  • swoboda wypowiedzi,
  • swoboda w tworzeniu angażujących treści w języku polskim,
  • znajomość wielu kanałów promocji tworzonego contentu, pomysłowość w szukaniu nowych sposobów dotarcia do odbiorcy i kreatywność w wykorzystaniu zróżnicowanych formatów,
  • umiejętność aktywnego pozyskiwania i weryfikacji przydatności lub wiarygodności treści,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • chęć rozwoju i ciągłego poszerzania kwalifikacji,
  • zdolność analitycznego myślenia i umiejętność wyciągania wniosków,
  • sumienność i wysoka terminowość realizacji zadań,
  • sprawna komunikacja i umiejętność pracy w zespole,
  • atutem będzie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • zniżki na produkty firmowe,
  • pakiety ubezpieczeń grupowych i preferencyjne ceny kart sportowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Indigo Nails z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Indigo Nails z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 3/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy