Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

Grupa RMF Sp. z o.o. Sp. k.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie reklamodawców

  • planowanie, proponowanie efektywnych kampanii radiowych o zasięgu lokalnym opartych na stacjach RMF MAXXX, RMF Classic Warszawa, Radio Gra oraz kampanii internetowych

  • opieka nad kampaniami reklamowymi w trakcie ich realizacji

  • przygotowywanie analiz słuchalności w oparciu o dostępne dane Radio Track

  • monitoring rynku pod kątem nowych reklamodawców

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na stanowiskach w obszarze: zakupu czasu reklamowego bądź powierzchni reklamowych

  • znajomość rynku mediów oraz wiedza marketingowa

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • znajomość pakietu MS Office (głównie XLS, PPT)

  • komunikatywność, kreatywność

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę w największej komercyjnej grupie radiowej w Polsce

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez ukierunkowane szkolenia

  • współpracę z profesjonalistami po raz siódmy z rzędu wyróżnionymi w rankingu branżowego miesięcznika „Media & Marketing Polska”, tytułem Najlepszego Biura Reklamy Radiowej Roku 2021

  • wysoką kulturę organizacyjną ceniącą otwartość oraz samodzielne myślenie

  • wynagrodzenie wprost proporcjonalne do realizacji przyjętych celów

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!

Znamy się na radiu - jesteśmy liderem rynku radiowego w Polsce. Działamy także w Internecie – Grupa RMF to znaczący wydawca internetowy. W naszym portfolio posiadamy ogólnopolską stację RMF FM, sieci RMF Classic i RMF MAXXX oraz kilka platform internetowych, m.in. RMFon.pl i RMF24.pl.

Przewiń do profilu firmy