Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • opolskie
  • Specjalista
  • 19.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rapida Sp. z o.o.

    Rapida Money to bardzo szybko rozwijająca się na polskim rynku firma pożyczkowa. Od 2017 roku udzieliliśmy już ponad 500 milionów zł osobom odrzuconym przez banki.

    Przyłącz się do naszego zespołu zwycięzców i zwiększ swoje dochody dostarczając innym możliwości finansowania swoich potrzeb.

    Będziesz niezależny, szefem samym sobie, a to oznacza, że będziesz pracował według swojego planu, dzięki temu może to być Twoja dodatkowa praca „po godzinach” lub główne źródło utrzymania. Gwarantujemy zarobki bez górnego limitu. Nie musisz być specjalistą w dziedzinie finansów, żeby zostać czempionem sprzedaży w Rapida Money. Od nas otrzymasz szkolenie oraz niezbędne wsparcie.

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów
    • Prezentacja warunków pożyczki gotówkowej
    • Składanie wniosków kredytowych w domu Klienta (weryfikacja zdolności kredytowej, podpisanie umowy
    • Działania marketingowe na wyznaczonym terenie (ulotkowanie, plakatowanie)

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Przedsiębiorczość
    • Samodyscyplina
    • Umiejętność zarządzania czasem
    • Mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym

    Oferta:

    • Najlepsze warunki finansowe w branży (płacimy za wypłacone umowy)
    • Praca z domu, dostosowujesz godziny pracy do swoich możliwości
    • Bezpłatne szkolenia
    • Materiały reklamowe
    • Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej – umowa cywilno-prawna

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rapida Sp. z o.o. (dalej „Rapida”), zgadzasz się na przetwarzanie przez Rapida Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania wszystkich lub wybranych z powyższych zgód. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz prawo dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych do innego administratora, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania - kontaktując się z nami pod adresem iod (malpa) rapidamoney.pl, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rapida Sp. z o. o., ul.  Ostatnia 1C, 31 – 444 Kraków.

    Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane począwszy od dnia otrzymania Pana/Pani CV lub podobnego dokumentu przez czas niezbędny do zakończenia okresu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na uczestnictwo także w przyszłych rekrutacjach – przez okres 12 miesięcy począwszy od dnia otrzymania Pana/Pani CV lub podobnego dokumentu. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.