Oferta pracy

Doradca Klienta

C.H.BeckO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży publikacji elektronicznych

  • dbanie o najwyższą jakość współpracy z aktualnymi i potencjalnymi Klientami

  • wyjazdy do Klientów i reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych

  • raportowanie w systemie CRM

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B minimum rok – warunek konieczny

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • rozwinięte kompetencje sprzedażowe

  • komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z Klientami

  • skuteczność i wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie na zasadzie współpracy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń: stała podstawa + system prowizyjny i premiowy

  • elastyczny, zadaniowy czas pracy (praca w terenie)

  • wsparcie asystenta handlowego

  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • niezbędne narzędzia pracy: służbowy samochód, laptop, telefon

  • cykliczne szkolenia sprzedażowo-produktowe

  • dofinansowanie karnetu sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

C.H.Beck

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy