Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta

Loox Galeria Optyki Agnieszka WĘCŁAWIAK

  • Kaliska 120, Ostrów Wielkopolski
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kaliska 120

Ostrów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Prezentowanie produktów

  • Prowadzenie konsultacji z klientem

  • Dbanie o odpowiedni dobór produktu do indywidualnych potrzeb klienta

  • Prowadzenie rozmów sprzedażowych

  • Stosowanie standardów obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy oraz wyjazdy na szkolenia poza miejsce zamieszkania)

  • Miła aparycja

  • Sumienność

  • Komunikatywność i otwartość

  • Zaangażowanie

  • Uczciwość

  • Zainteresowanie modą i aktualnymi trendami będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat na umowę o pracę

  • Ciekawą pracę o dużej samodzielności i różnorodności zadań

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • System szkoleń

  • Pakiet wynagrodzenia stałego z atrakcyjnym systemem motywacyjnym + dopłata do pakietów: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne oraz pakiet sportowy

O nas

NASZE WARTOŚCI

Galeria Optyki LOOX to niezwykle przyjazne miejsce dla naszych pracowników.

Wspólnie kładziemy nacisk na to żeby praca powodowała uśmiech , gdyż zadowolona załoga to zadowolony Klient. Kierujemy się zasadami, które pozwalają na osiągnięcie sukcesu i satysfakcji.

W salonie LOOX pracę znajdują profesjonaliści – optometryści, optycy, asystenci sprzedaży. Wszyscy pracownicy, niezależnie od stanowiska są cały czas szkoleni, co pozwala na zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów.

Jeżeli zastanawiasz się nad pracą w naszym salonie, a nie posiadasz wykształcenia z kierunku optycznego to żaden problem! Cykl naszych profesjonalnych szkoleń zapewni Ci wiedzę, a praca z doświadczonymi ludźmi pozwoli na szybkie wdrożenie. Jeśli pracowałeś/aś już wcześniej w salonie optycznym z chęcią nawiążemy z Tobą współpracę. Osoby z doświadczeniem w branży są także mile widziane w zespole LOOX.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.galeria-loox.pl