Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

Kubenz Bernaciak Sp. k.O firmie

  • Piła
    Piła, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacje celów sprzedażowych
  • zagwarantowanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • wizerunek salonu firmowego zgodny z wymogami marki

Nasze wymagania

  • doświadczenia w branży
  • umiejętności pracy na wskaźnikach sprzedażowych
  • minimalnej znajomości zasad VM
  • otwartości i nastawienia na ciągły rozwój
  • kreatywności i optymizmu
  • znajomości obsługi komputera

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozwój zawodowy i pełen zakres szkoleń
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość awansu na kierownika salonu

Doradca Klienta, Piła