Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

BANK SPÓŁDZIELCZY ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIMO firmie

  • Piotrków Trybunalski
    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa klientów
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych i obsługa klientów z uwzględnieniem obsługi dyspozycji gotówkowych klientów Banku
  • umiejętny dobór oferty produktowej Banku do potrzeb klienta
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse, bankowość lub pokrewne)
  • umiejętność skutecznej prezentacji oferty handlowej i pozyskiwania klientów
  • komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole
  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność
  • zaangażowanie, kreatywność i energia w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
  • dużym atutem będzie doświadczenie w bankowości lub finansach oraz znajomość produktów bankowych oraz posiadanie ukończonego kursu kasjera walutowo-złotowego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kwalifikacji
  • uczestniczenie w interesujących projektach
  • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

BANK SPÓŁDZIELCZY ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej to lokalny bank z wyłącznie polskim kapitałem. Należymy do czołówki banków spółdzielczych pod względem posiadanego kapitału, osiąganych wyników finansowych oraz jakości świadczonych usług. Do podstawowych celów naszej działalności należy zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej, jak również wspieranie rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych.

Doradca Klienta, Piotrków Trybunalski