Oferta pracy

Doradca Klienta

Nationale-Nederlanden

4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Pleszew

    Pleszew, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych

  • Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi

  • Realizacja oczekiwanych celów sprzedażowych i zadań opartych na wyjątkowym podejściu do Klienta

  • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

  • Komunikatywność i nastawienie na rozwój

  • Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

To oferujemy

  • Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie. Premia? Prowizja? Ich wysokość nie ma górnej granicy

  • Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów

  • Stanie w miejscu? Nie u nas. W każdej chwili możesz zdecydować, że obierasz kierunek rozwój. Menedżer Zespołu Sprzedaży – może za jakiś czas to będziesz Ty?

  • Nie będziesz samotną wyspą. Od samego początku możesz liczyć na wiedzę i wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów z zespołu.

  • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami np. wycieczki zagraniczne

  • Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót!

  • Pracę w wybranej przez Ciebie lokalizacji/miejscowości - stawiamy na elastyczność i otwarte podejście do współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost. Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie. Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy. Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Przewiń do profilu firmy