Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

CUK UbezpieczeniaO firmie

  • Płock
    Płock, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i doradzanie klientom,
  • osiąganie postawionych celów,
  • posługiwanie się nowoczesnymi narzędziami,
  • tworzenie kalkulacji ofert,
  • sprzedawanie polis spośród 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • lubisz kontakty z ludźmi,
  • potrafisz pracować z danymi,
  • szybko przyswajasz wiedzę,
  • motywują Cię cele sprzedażowe.

To oferujemy

  • będziesz pracować stacjonarnie w jednej z placówek,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • będziesz pracować otrzymując wynagrodzenie podstawowe oraz premię co miesiąc.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • udział w wielu pasjonujących szkoleniach
  • unikatową wiedzę i kompetencje
  • indywidualną ścieżkę kariery
  • udział w ciekawych konkursach
  • możliwość awansu
  • dostęp do nieoprocentowanych pożyczek

Jesteśmy pracodawcą kreującym nowe miejsca pracy (Dyplom Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 01.07.2015 r.), członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji oraz zostaliśmy odznaczeni Strefą Przyjaznej Rekrutacji (dyplom z dnia 21.12.2015 r.)

Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Interesujesz nas Ty,

twoje kompetencje, a nie tylko doświadczenie, które posiadasz.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Doradca Klienta, Płock