Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

EMERGOO firmie

  • Płock
    Płock, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w specjalistycznym salonie wykończenia wnętrz,
  • Doradztwo techniczne,
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Komputer nie może być Ci obcy, pracujemy na poczcie Outlook i dedykowanych programach,
  • Łatwości nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomość asortymentu z branży: drzwi i podłogi będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Potrzebne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość rozwoju - Firma rozwija się dynamicznie, a Ty razem z nami
  • Duży zakres samodzielności
  • Praca w młodym zespole „otwartych umysłów”
  • Szkolenia umożliwiające dalszy rozwój
  • Możliwość wykonywania ciekawej pracy
  • Ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

Jesteśmy firmą handlową dostarczającą produkty najwyższej jakości z takich kategorii produktowych jak panele podłogowe, listwy przypodłogowe, podłogi drewniane i inne produkty z kategorii wykończenia wnętrz. Współpracujemy z największymi i najlepszymi producentami w Europie i na świecie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć dla klientów usługi na najwyższym poziomie, a każdy klient otrzymuje od nas wsparcie w każdym etapie świadczonych przez nas usług.

Doradca Klienta, Płock