Oferta pracy

Doradca Klienta

Konimpex-Invest Sp. z o.o. O firmie

Konimpex-Invest Sp. z o.o.

Podgórze 8

Poznań

Firma deweloperska, prowadząca działalność w Poznaniu poszukuje osoby do pracy w biurze obsługi klienta na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • przedstawianie oferty lokali
  • prezentacja inwestycji, w tym również na terenie budowy
  • prowadzenie rozmów zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

Wymagania:

  • wysokie umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość branży deweloperskiej będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie, entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • możliwość szkoleń, rozwoju i zdobycia specjalistycznego doświadczenia;

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny)wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
  oraz dopisaną nazwą stanowiska na które Państwo aplikują, prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikowania

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Konimpex-Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r., poz.922)”.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy