Kandydatów prosimy o przesłanie CV z fotografią, listu motywacyjnego z podaniem oczekiwań odnośnie wynagrodzenia i poniższą zgodą na przetwarzanie danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, które zakresem wykraczają poza art. 221 Kodeksu pracy, przez Miele sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Miele Sp. z o.o.

Doradca Klienta

Miele Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna prezentacja, doradztwo i sprzedaż urządzeń AGD oraz akcesoriów z segmentu premium w salonie Miele Experience Center

  • Wsparcie klientów podczas zamówień telefonicznych i mailowych

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Współpraca z innymi działami firmy przy wdrażaniu projektów

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Umiejętność prezentacji i sprzedaży produktów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość MS Excel, mile widziana znajomość SAP

To oferujemy

  • Pracę dla marki premium

  • Środowisko pracy, w którym ceniona jest kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie

  • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość poznawania tajników kulinarnych

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz szkolenia produktowe

  • Opiekę medyczną,

Firma Miele - niemiecki producent wysokiej klasy urządzeń AGD oraz sprzętu

profesjonalnego do zastosowań przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy