Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

Miele Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna prezentacja, doradztwo i sprzedaż urządzeń AGD oraz akcesoriów z segmentu premium w salonie Miele Experience Center
  • Wsparcie klientów podczas zamówień telefonicznych i mailowych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Współpraca z innymi działami firmy przy wdrażaniu projektów

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Umiejętność prezentacji i sprzedaży produktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość MS Excel, mile widziana znajomość SAP

To oferujemy

  • Pracę dla marki premium
  • Środowisko pracy, w którym ceniona jest kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie
  • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość poznawania tajników kulinarnych
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz szkolenia produktowe
  • Opiekę medyczną,

Firma Miele - niemiecki producent wysokiej klasy urządzeń AGD oraz sprzętu

profesjonalnego do zastosowań przemysłowych.

Doradca Klienta, Poznań