Oferta pracy

Doradca klienta

O BagO firmie

  • Pleszewska 1, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

O Bag

Pleszewska 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

CZYM ZAJMUJE SIĘ DORADCA?

Tak jak nie ma dwóch takich samych torebek Obag, trudno o dwa takie same dni w pracy. Część Twoich obowiązków będzie wynikać z rytmu pracy salonu: dbanie o ekspozycję produktów i wygląd sklepu. Jednak Twoim głównym zadaniem będzie profesjonalna i aktywna pomoc klientom w zakupach, wsparcie w komponowaniu ich własnych zestawów produktów Obag.

DO GŁÓWNYCH ZADAŃ NA STANOWISKU NALEŻY:

• Aktywna pomoc klientom w zakupach

• Sprzedaż produktów marki O bag

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

• Pełnienie roli Ambasadora marki Obag

• Przyciąganie uwagi klienta przez Visual merchandising

Nasze wymagania

  • Interesujesz się modą

  • Praca w godzinach pracy Centrum Handlowego Cię nie przeraża

  • Jesteś osobą pełną energii, otwartą i zmotywowaną do pracy

  • Lubisz ludzi, a przede wszystkim klientów

  • Zależy Ci na pracy w dobrej atmosferze

  • Chcesz brać udział w kreowaniu mody

  • Czujesz odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę

  • Przyjazna atmosfera w kameralnym zespole

  • Premia uzależniona od wyników pracy

  • Szkolenia

  • Praca z ciekawym produktem

O Bag

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki O bag na polskim rynku.

Nasz zespół kocha modę i włoski desing. Jeśli tak jak my, nie wyobrażasz sobie życia bez modnych dodatków dołącz do nas na stanowisko: Doradca Klienta.

Przewiń do profilu firmy