Oferta pracy

Doradca Klienta

Vision Express SP Sp. z o.o. O firmie

Vision Express SP Sp. z o.o.

Głogowska 68

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne doradzanie Klientom w wyborze najlepszych produktów

  • Zapewnianie kompleksowej obsługi Klienta na najwyższym poziomie

  • Sprzedaż i promowanie oferty Vision Express

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt Salonu

Nasze wymagania

  • Otwartych, łatwo nawiązujących relację z innymi ludźmi

  • Ambitnych, zaangażowanych i wykazujących się dużą inicjatywą

  • Potrafiących pracować w zespole

  • Gotowych do podjęcia pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę.

  • Oferujemy wynagrodzenie podstawowe + premie sprzedażowe.

  • Proponujemy realną ścieżkę kariery, wsparcie w osiąganiu celów zawodowych i możliwość awansu

  • Zapewniamy specjalistyczne szkolenia, dzięki którym poznasz branżę optyczną od podstaw i zdobędziesz unikalne umiejętności

  • Możemy się pochwalić wysoką kulturą pracy i przejrzystymi zasadami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi