Oferta pracy

Doradca klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Zespół Randstad Professionals zajmuje się rekrutacją specjalistów i menedżerów w obszarze. Prowadzimy rekrutacje na wszystkie szczeble w organizacji, tworząc profesjonalne działy. W ramach konkretnych specjalizacji w poszczególnych branżach w Randstad Professionals rekrutujemy kandydatów na konkretne poziomy stanowisk: kadra zarządzająca, kierownicy, specjaliści.

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy doradcy klienta.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów

  • Przygotowywanie ofert

  • Nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych klientów

  • Obsługa dokumentów sprzedażowych

  • Realizowanie polityki handlowej firmy

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie pracy w handlu

  • Umiejętność budowania zaufania wśród ludzi

  • Zdolność posługiwania się angielskim- poziom podstawowy

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pakiet benefitów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet szkoleń

  • Praca w środowisku międzynarodowym środowisku

  • Pracę w poznańskim biurze - Grunwald

  • Równowaga między życiem zawodowym, a prywatnym

  • Rozwój zawodowy - przewidziana ścieżka rozwoju

  • Umowa o pracę od 1 dnia pracy

  • Plan wdrożenia – ok. 3 miesiące

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy