Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

HRK S.A.O firmie

6 000
brutto / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Globalnej firmy o stabilnej pozycji na rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca oparta na sprawdzonym modelu biznesowym.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie sprzedażowe.
  • Samodzielność, przedsiębiorczość.
  • Otwartość w relacjach z klientami.
  • Nastawienie na realizację celów.

Pracodawca oferuje

  • WYSOKIE WYNAGRODZENIE: od początku współpracy podstawa od 6 000 PLN + system prowizyjny bez limitów.
  • WSPARCIE BIZNESOWE: 2-letni plan wdrożenia, pomoc mentora oraz zespołu szkoleniowego.
  • ELASTYCZNY CZAS PRACY.
  • MOŻLIWOŚCI ROZWOJU: jasno określona ścieżka kariery, dodatkowe programy motywacyjne, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (premie, wyjazdy zagraniczne).
  • BENEFITY: program emerytalny, prywatna opieka medyczna, udział w prestiżowych wydarzeniach biznesowych i integracyjnych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji - od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Doradca Klienta, Poznań