Oferta pracy

Doradca Klienta

iSpot Poland Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne doradzanie i wsparcie klientów w wyborze właściwego produktów lub usług dopasowanych do ich potrzeb,

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardem obsługi obowiązującym w iSpot,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami iSpot,

  • Realizacja planów i celów sprzedażowych oraz jakościowych,

  • Obsługa kasy fiskalnej, systemów sprzedażowych i finansowych, komputera oraz terminala płatniczego,

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję i wizualny aspekt Salonu.

Nasze wymagania

  • Orientacja na realizację wyników sprzedażowych oraz budowanie relacji z Klientami,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w tym w weekendy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • atrakcyjny system premiowy

  • konkursy sprzedażowe

  • szkolenia

  • określona ścieżka rozwoju

  • dofinansowanie do kupna / serwisu roweru

  • wolontariat pracowniczy

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • prezenty okolicznościowe

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy