Doradca klienta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.02.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 12.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BONA VISTA DEVELOPMENT sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Poznań

    Firma zajmuje się promowaniem i sprowadzaniem na polskie uczelnie wyższe studentów z Indii i Pakistanu, chcących kontynuować swoją ścieżkę edukacyjną w kraju Unii Europejskiej. Oferujemy im kompleksową pomoc przy wyborze studiów, wymaganej dokumentacji, aplikowaniu o wizę oraz zadomowieniu się w Polsce.

    Poszukujemy osobę na stanowisko „Doradca klienta”, która ma dużo pozytywnej energii i nie boi się nowych wyzwań. Podstawowym kryterium jest znajomość języka angielskiego. Doradca klienta będzie w stałym kontakcie z osobami z zagranicy (Indie, Pakistan) zainteresowanymi studiami w Polsce. Na korzyść aplikującego będzie przemawiać pewność siebie i silna/przebojowa osobowość oraz prawdziwa chęć niesienia pomocy innym. Duży plus będzie stanowić doświadczenie w sprzedaży i znajomość technik sprzedaży.

    Opis stanowiska:

    • kontakt z klientem w języku angielskim (e-mail, Messenger, WhatsApp, kontakt telefoniczny, video rozmowy),
    • sporządzanie i aktualizowanie bazy danych klientów,
    • prowadzenie kampanii reklamowej w mediach społecznościowych (Facebook) – doświadczenie nie jest wymagane.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1),
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
    • pewność siebie i prawdziwa chęć niesienia pomocy innym,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w sprzedaży i znajomość technik sprzedaży (praktyczna)
    • dobra znajomość polskiego systemu wyższej edukacji

    Wymiar pracy -> pełen etat
    Godziny pracy -> stosunkowo elastyczne
    Typ umowy -> umowa o pracę
    Miejsce pracy -> Poznań, ul. Święty Marcin
    Wynagrodzenie –> do negocjacji (zależy od kwalifikacji)