Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Najpierw rozmawiamy z klientem. Od tego wszystko się zaczyna. Gdy już zrozumiemy jego potrzeby lepiej niż on sam - tworzymy rozwiązanie. Rozwiązanie, które podniesie komfort pracy klienta na wyższy poziom i poprawi jego efektywność… i które będzie opłacalne.

    ProData poszukuje pracownika na stanowisko Doradcy Klienta. Miejsce pracy: Poznań. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, koniecznie przeczytaj szczegóły:

    ProData sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów biznesowych i jednostek budżetowych. Nasz zespół doradców codziennie sprzedaje produkty i usługi, które składają się na gotowe projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Pracujemy w partnerskiej atmosferze i dbamy o rozwój naszych kompetencji.

    Jeśli czujesz, że mógłbyś stać się częścią naszego zespołu, chcesz rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać wiedzę, zgłoś się do nas!

    Miejsce pracy: Poznań

    Doradca klienta to handlowiec, do którego zadań należy nie tylko sprzedaż, ale również samodzielne opracowanie rozwiązania potrzebnego klientowi oraz wspieranie klienta w procesie decyzyjnym.

    Opis stanowiska:

    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • utrzymywanie relacji ze stałymi oraz nowymi klientami
    • doradzanie klientom w wyborze właściwych technologii i oferowanie kompleksowych rozwiązań IT
    • współpraca z inżynierami IT w celu wypracowania optymalnego rozwiązania dla klienta
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • realizacja planów sprzedażowych
    • uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach

    Poszukujemy osoby znającej problematykę zastosowań IT w biznesie, lubiącej zgłębiać nowinki technologiczne, lubiącej kontakt z ludźmi, którą cechuje:

    • wykształcenie minimum średnie mile widziane informatyczne
    • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie tekstów branżowych
    • umiejętność planowania i organizacji pracy
    • posiadanie prawa jazdy kategorii B
    • gotowość do wyjazdów służbowych
    • chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługa klienta
    • poczucie humoru i dystans do siebie
    • doświadczenie na stanowisku handlowym w branży IT

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
    • pracę w partnerskiej atmosferze
    • dostęp do najnowocześniejszych technologii informatycznych
    • możliwości rozwoju: udział w szkoleniach i certyfikacje
    • wsparcie kondycji fizycznej – karta Multisport
    • wynagrodzenie w formule podstawa + premia za osiągnięte wyniki sprzedaży

    Prosimy zawrzeć w ofercie klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

    bottom