Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nexity międzynarodowa firma deweloperska poszukuje kandydatek lub kandydatów na stanowisko:

    DORADCA KLIENTA
    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • Kompleksowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży mieszkań i lokali usługowych w inwestycjach deweloperskich
    • Prezentacje nieruchomości
    • Negocjacje z Klientami w zakresie podpisywania umów deweloperskich
    • Obsługa posprzedażna Klienta
    • Budowanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami
    • Udział w działaniach marketingowych - targach nieruchomości, dniach otwartych
    • Aktualizowanie bazy danych w systemie CRM

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych
    • Nastawienie na realizację celów biznesowych
    • Wysoka etyka zawodowa
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
    • Praca w biurach sprzedaży
    • Umowę z zagwarantowaną podstawą wynagrodzenia
    • Motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników
    • Szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne prosimy o dołączenie poniższej zgody.

    „Wyrażam zgodę zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym: „RODO”) na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nexity Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Al. Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa) jako Administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji.

    Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.”
    1. administratorem Pani/Pana danych osobowych są: Nexity Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Al. Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa);
    2. inspektorem ochrony danych osobowych w całej grupie Nexity jest Pani Stephanie Le Coq de Kerland : ([email protected]);
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacji - na podstawie udzielonej zgody.;
    4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: pracownicy, współpracownicy oraz podmioty wspierające działalność Administratora (np. biura rachunkowe, kancelarie prawne), na podstawie umowy powierzenia, którzy muszą mieć dostęp do danych w związku wykonywaniem obowiązków i usług na rzecz Administratora.
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 6 miesięcy od dnia przesłania CV Administratorowi;
    6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
    8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
    9. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.