Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta- praca biurowa

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 17.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
DORADCA KLIENTA-praca biurowa
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klienta w oddziale firmy
  • obsługa korespondencji
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji w oddziale firmy
  • kontakt telefoniczny z klientami
  • przygotowanie raportów
  • sprzedaż produktów finansowych w oddziale firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • uczciwość
  • gotowość do nauki
  • sumienność w wykonywaniu zadań
  • dobra organizacja czasu pracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość obsługi MS Word i Excel

Mile widziane:

  • doświadczenie w telefonicznej i bezpośredniej obsłudze klienta
  • doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej, ubezpieczeniowej lub telekomunikacyjnej

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe
  • narzędzia pracy - wyposażenie biura
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia i możliwość rozwoj
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się