Oferta pracy

Doradca Klienta - Praca Sezonowa

Media ExpertO firmie

  • Radzyń Podlaski

    Radzyń Podlaski, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w układaniu towaru

  • prace porządkowe w salonie Media Expert

  • pomoc w rozładunku/załadunku towaru

Nasze wymagania

mile widziane doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta

To oferujemy

  • umowę zlecenie na czas wakacji (lipiec - sierpień)

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Kasa i doświadczenie są zawsze w cenie!

Hej! Co będziesz robić w wakacje?

A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników na sezon wakacyjny. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

A może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej?

Spróbuj!

Dokładne miejsce pracy:

Dokładne lokalizacje sprawdzisz po kliknięciu w poniższy przycisk Aplikuj.

Wybierz z listy „Lokalizacje” dokładne miejsce pracy, którym jesteś zainteresowany.