Oferta pracy

Doradca klienta - praca sezonowa

AdreamsO firmie

  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w układaniu towaru

  • prace porządkowe w salonie Media Expert

  • pomoc w rozładunku/załadunku towaru

Nasze wymagania

Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :)

To oferujemy

  • umowę zlecenie na czas wakacji (lipiec - sierpień)

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT

Adreams

ADREAMS to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań. Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA.

Przewiń do profilu firmy

Kasa i doświadczenie są zawsze w cenie!

Hej! Co będziesz robić w wakacje?

A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy pracowników na sezon wakacyjny. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

A może Ci się spodoba i zostaniesz z nami na dłużej?

Spróbuj!