Oferta pracy

Doradca Klienta - Pracownik Działu Obsługi Klienta

Soltec sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna obsługa Klienta: weryfikacja zamówień z platformy B2B, kompletowanie zamówień w Subiekcie, wystawianie dokumentów WZ, fakturowanie,

  • Przygotowywanie ofert,

  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji,

  • Bieżący kontakt z Klientami – rozmowy telefoniczne, korespondencja elektroniczna, spotkania,

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań,

  • Dobór rozwiązań do wymagań klienta,

  • Dbałość o rozwój oraz wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta,

  • Wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność organizowania pracy własnej,

  • Otwartość, chęć nauki,

  • Zaangażowanie w rozwój firmy, samodzielność,

  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania Subiekt GT,

  • Znajomość branży OZE/doświadczenie w fotowoltaice,

  • Czynne prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną, różnorodną i pełną wyzwań pracę,

  • Umowę o pracę (jest możliwość zatrudnienia na innych warunkach),

  • Możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia, udział w konferencjach,

  • Ciekawą, nieszablonową pracę w szybko rozwijającej się branży,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,

  • Narzędzia do pracy: telefon, komputer.

Soltec sp. z o.o. sp. k.

Jesteśmy jednym z największych dostawców komponentów fotowoltaicznych w Polsce. Od 14 lat dostarczamy najwyższej jakości elementy systemów PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć dodatkowo na profesjonalne wsparcie merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania instalacji, a także doboru i serwisowania komponentów PV. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy