Oferta pracy

Doradca Klienta Premium

Antal Banking & Insurance

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów inwestycyjnych;

  • Zarządzanie portfelem klientów;

  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej oferty;

  • Budowanie długofalowych relacji oraz pozyskiwanie nowych klientów;

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy;

  • Realizacja celów sprzedażowych.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży produktów bankowych oraz w aktywnym pozyskiwaniu i aktywizacji klientów premium;

  • Znajomość zagadnień związanych z rynkami finansowymi oraz produktami inwestycyjnymi,;

  • Samodzielność oraz skuteczność w działaniu;

  • Znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacyjnych;

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji;

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie wraz z system motywacyjnym opartym na realizacji targetów;

  • Pracę stacjonarną w oddziale w Warszawie;

  • Rozwój kariery zawodowej;

  • Wsparcie i pomoc przełożonego.