Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Private Banking

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Banking & Insurance odpowiada za projekty rekrutacyjne w sektorze bankowości i ubezpieczeń. Rekrutujemy na stanowiska zarządowe, menedżerskie oraz specjalistyczne w Polsce i za granicą. Zespół konsultantów, wywodzących się z różnych segmentów branży, wykorzystuje w rekrutacji know-how zdobyty w wiodących instytucjach na rynku. Naszymi klientami są zarówno start-upy, organizacje o ugruntowanej pozycji, jak i wiodące instytucje finansowe na świecie.

    Reprezentujemy firmę, która:

    nie jest bankiem;

    od kilku lat jest związana z rynkiem kapitałowym i osiąga ponadprzeciętne wyniki finansowe;

    posiada autorski system analiz produktowych i rynkowych;

    gwarantuje bezpieczne rozwiązania inwestycyjne;

    składa się z doświadczonej kadry zarządzającej i cenionych na rynku Wealth Managerów;

    mieści się w prestiżowej lokalizacji w Centrum Warszawy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    WM/WAW/2019

    Zakres obowiązków:

    ► współpraca z Klientami Zamożnymi (powyżej 1 mln PLN aktywów) i współpracującymi instytucjami finansowymi;

    ► zawieranie transakcji z Klientami na instrumentach finansowych;

    ► monitorowanie rynków finansowych;

    ► prowadzenie regularnej kontroli portfela inwestycyjnego;

    ► zwiększanie posiadanych aktywów pod zarządzaniem;

    ► samodzielne pozyskiwanie Klientów i ich jakościowa obsługa.

    Wymagania:

    ► minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży produktów inwestycyjnych, w tym 3 lata we współpracy z klientem private banking;

    ► nastawienie na osiąganie celów przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi klientów;

    ► komunikatywność oraz łatwość w budowaniu długoterminowych relacji;

    ► zaawansowana wiedza na temat produktów inwestycyjnych;

    ►zainteresowanie rynkami kapitałowymi (polskim oraz zagranicznymi);

    ► samodzielność w działaniu.

     Oferujemy:

    ► stabilne miejsce pracy;

    ► zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    ► atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + przejrzysty system premiowy;

    ► wsparcie Zarządu;

    ► dostęp do bezpiecznego portfolio produktowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl