Oferta pracy

Doradca Klienta - Produkty Hipoteczne

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa sprzedażowa i posprzedażowa Klientów z segmentu hipotecznego;

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz efektywna realizacja celów sprzedażowych;

  • rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań;

  • zapewnienie Klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy BNPP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w zakresie produktów hipotecznych;

  • ugruntowana wiedza produktowa i procesowa w obszarze produktów detalicznych i hipotecznych;

  • umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z Klientami;

  • nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych;

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;

  • inicjatywa i elastyczność w działaniu;

  • czynne prawo jazdy kat. B, praktyczna znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w uniwersalnym, wiodącym Banku o ugruntowanej pozycji na polskim rynku;

  • umowa o pracę + system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • program wellbeingowy

  • platforma szkoleniowa

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Przewiń do profilu firmy