Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta Profesjonalnego B2B

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Conrad jest globalnym dostawcą asortymentu, usług oraz rozwiązań z zakresu techniki i elektroniki dla przedsiębiorstw.
    Łącząc 650 000 produktów uznanych producentów z nowoczesnym modelem obsługi klientów profesjonalnych, zapewniamy od 95 lat sprawne funkcjonowanie naszych partnerów w całej Europie.
    praca w biurze w Krakowie

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja zadań sprzedażowych na rynku inwestycyjnym (przemysł/ produkcja, OBR, Prefabrykacja),
    • Utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami,
    • Przygotowywanie ofert handlowych i wycen,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B (działania OUTBOUND),
    • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych,
    • Raportowanie w systemie CRM,
    • Współpraca wewnątrz zespołu B2B oraz z innymi działami w firmie.

    Wymagania:

    • Wiedza / zainteresowanie techniczne (szczególnie elektronika, automatyka),
    • Żyłka handlowca – talent do podejmowania skutecznych działań sprzedażowych,
    • Doskonałe umiejętności organizacji swojej pracy,
    • Zdolności analityczne,
    • Znajomość MS Office,
    • Wysoka komunikatywność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
    • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne.

    Firma oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji,
    • Umowę o pracę,
    • Stałe wynagrodzenie oraz premie
    • Świadczenia socjalne (opiekę medyczną, świadczenia urlopowe, kartę Multisport)
    • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    bottom