Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta – Projekt Specjalny

Eurocash Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja założonych celów marketingowo-sprzedażowych oraz standardów marki
  • zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów merchandisingowych określonych produktów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, szkolenia produktowe
  • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego/ Doradcy Klienta
  • zorientowanie na klienta oraz cel
  • zdolność analizowania problemów i samodzielność w ich rozwiązywaniu
  • dobra organizacja pracy, planowanie zadań i ustalanie priorytetów
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w 6. co do wielkości obrotu firmie w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa plus premia)
  • GWARANTOWNA PREMIA PRZEZ PIERWSZE 3 MIESIĄCE PRACY
  • zadaniowy czas pracy
  • samodzielność przy realizacji postawionych zadań
  • odpowiedzialną i samodzielną pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole
  • samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
  • przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace 2019
  • zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: ambitne wyzwania i ciekawe projekty, szkolenia narzędziowe, dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta sportowa

Eurocash Serwis Sp. z o.o.

Eurocash Serwis to niekwestionowany lider na rynku dystrybucji papierosów i pozostałych wyrobów tytoniowych oraz wiodący dystrybutor produktów impulsowych.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Doradca Klienta – Projekt Specjalny, Radom