Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta - Projektant

Meblik Sp. z o.o.O firmie

3 200–6 000
brutto / mies.
  • Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Meblik Sp. z o.o.

Hutnicza 11 H

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów aranżacji wnętrz (SketchUp)
  • Doradzanie klientom w zakresie nowoczesnego urządzania i meblowania domu
  • Prowadzenie bieżącej obsługi showroomu
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie im funkcjonalnych rozwiązań
  • Udzielanie informacji dotyczących produktów oraz usług firmy Meblik
  • Promowanie aktualnych ofert

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie lub doświadczenie w projektowaniu i aranżacji wnętrz
  • Zmysły wyczulone na estetykę oraz pasja związana z projektowaniem i aranżacją wnętrz
  • Umiejętność pracy z programem do projektowania SketchUp
  • Doświadczenie w pracy z Klientem i budowanie z nim trwałych relacji
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na naukę oraz rozwój zawodowy i osobisty
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
  • MILE WIDZIANE: Wykształcenie w obszarze architektury wnętrz, plastyczne lub pokrewne

To oferujemy

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Motywujący system wynagrodzenia złożony z podstawy i dodatkowej premii uzależnionej od wyników oraz indywidualnego zaangażowania
  • Realny wpływ na grafik pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pracę w dynamicznym środowisku pracy, w którym dużo się dzieje i z zespołem zawsze gotowym do pomocy
  • Wpływ na wygląd wprowadzanych na rynek produktów
  • Zniżkę pracowniczą na zakupy w Meblik

O nas

Praca w Meblik to stały kontakt z ludźmi i spełnianie aranżacyjnych marzeń naszych Klientów. Dla nas liczy się Twoja pasja i wartości, którymi się kierujesz.

Firma Meblik została założona 15 lat temu. Posiadamy 38 salonów firmowych w Polsce. Każdego dnia tworzymy dla naszych klientów nowoczesne przestrzenie, dzięki temu jesteśmy doceniani w całej w Europie! Pracując z nami pomożesz tysiącom ludzi spełnić ich marzenie o harmonijnym układzie pomieszczeń. Chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź www.meblik.pl

Doradca Klienta - Projektant, Hutnicza 11 H, Gdynia