Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta – Projekty Specjalne

  • Sandomierz, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Sandomierz

    NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa plus premia)
    • GWARANTOWNA PREMIA PRZEZ PIERWSZE 3 MIESIĄCE PRACY
    • jasny i przejrzysty system premiowania
    • zadaniowy czas pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • samodzielność przy realizacji postawionych zadań
    • odpowiedzialną i samodzielną pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole
    • samochód służbowy, tablet, telefon komórkowy
    • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: stypendia dla dzieci, bony oraz
      paczki świąteczne, karta sportowa, uczestnictwo w spotkaniach firmowych, dodatkowe
      ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

    KLUCZOWE ZADANIA:

    • zapewnienie wymaganej dystrybucji
      oraz standardów merchandisingowych określonych
      produktów
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
      szkolenia produktowe
    • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
    • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
    • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych
      z wykonywaną pracą

    IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

    • posiadać doświadczenie na stanowisku
      przedstawiciela handlowego
    • być zorientowany na klienta oraz cel
    • posiadać zdolności analizowania problemów
      i samodzielności w ich rozwiązywaniu
    • cechować się dobrą organizacją pracy, planowaniem
      zadań i ustalaniem priorytetów
    • łatwo nawiązywać kontakty interpersonalne
    • być otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • posiadać wykształcenie min. średnie
    • znać pakiet MS Office
    • posiadać prawo jazdy kat. B
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    opis