Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta - Promotor - Ambasador

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.

    Szukasz pracy, w której mógłbyś rozwinąć umiejętności sprzedażowe? Cenisz kontakt z ludźmi i  pracę, w której będziesz mógł  wykazać się skutecznością i działaniem? Prześlij nam swoje CV.

    Dla naszego klienta, lidera w branży AGD, poszukujemy:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Aktywna sprzedaż detaliczna produktów
    • Wsparcie klientów przy zakupie produktów
    • Dbanie o ekspozycję i dobry wizerunek marki

    Wymagania:

    • Umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
    • Komunikatywność, rzetelność i uczciwe podejście do powierzonych obowiązków
    • Chęć rozwoju i doskonalenia technik sprzedażowych
    • Dyspozycyjność w weekendy i w tygodniu popołudniami

    Oferujemy:

    • Praca 80 godzin w miesiącu
    • Wynagrodzenie: stawka godzinowa oraz bonus od sprzedaży
    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • Szansę na rozwój oraz awans w strukturach firmy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    • Możliwość długofalowej współpracy
    • Pracę dla osób w każdym wieku
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w kontakcie z klientem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DoDidDone Sp. z o. o. Sp. K moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że DoDidDone Sp. z o. o. Sp. K będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.”

    ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DoDidDone Sp. z o.o. Sp. K moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych osobowych jest DoDidDone Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą: w Warszawie, 02-070, ul. A. Solariego 6/1 Pani/Pana dane osobowe zawarte w CV i/lub liście motywacyjnym przetwarzane będą w celu wzięcia udziału w obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, w tym umieszczenia Pani/Pana danych osobowych w bazie rekrutacyjnej DoDidDone Sp. z o.o Sp.k. i przechowywania ich przez okres 2 lat.
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Może Pani/Pan wycofać swoją zgodę w każdym czasie przesyłając do
    DoDidDone Sp. z o.o. Sp.k.
    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie udzielona zgoda. W ramach udziału w procesach rekrutacji Pani/Pana dane mogą być przekazywane następującym
    podmiotom:
    1. DoDidDone Sp. z o.o
    2. Podmiotowi, zlecającemu proces rekrutacji, którego nazwa zostanie ujawniona w dalszych etapach rekrutacji

    Okres przetwarzania danych osobowych jest uzależniony czasu prowadzenia procesu rekrutacji, w którym Pani/Pan bierze udział. Jeśli Pani/Pan wyrazi zgodę na udział w innych procesach, jego
    dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat.
    Ponadto informujemy, że ma Pani/Pan prawo do:
    1. żądania dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych w celu sprostowania danych,
    2. żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie
    dodatkowego oświadczenia,
    3. usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania,
    4. wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
    5. przeniesienia Pani/Pana danych osobowych.

    W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez DoDidDone Sp. z o.o Sp.K., mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

    Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych prosimy kierować na maila z dopiskiem "Dane osobowe".

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.