Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta - Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

iEco EnergyO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w strukturach sprzedaży
  • pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę
  • nastawienia na sukces
  • przedsiębiorczości, samodzielności
  • znajomości lub gotowości do zdobycia wiedzy z zakresu odnawialnych źródeł energii
  • elastyczne godziny pracy

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + prowizję sprzedażową)
  • nieograniczony dostęp do wewnętrznych narzędzi informatycznych wspierających sprzedaż
  • pracę z produktem najwyższej jakości
  • samochodu służbowego w przypadku realizacji planów sprzedażowych

Firma iEcoEnergy™ powstała z myślą o potrzebach klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw w zakresie odnawialnych źródeł energii, systemów grzewczych i klimatyzacji. Swoje doświadczenia z pasją rozwijamy od 2015 r na terenie całej Polski. iEcoEnergy™ posiada stabilną pozycję i rozpoznawalną markę na rynku. Korzystamy z rozwiązań światowych liderów produkcji systemów fotowoltaicznych, grzewczych i klimatyzacji.

Więcej o pracy u nas:

  • otrzymujesz codziennie umówione, potwierdzone i starannie wybrane spotkania z klientami
  • gotowy sprawdzony model pozyskiwania klientów z poleceń
  • wsparcie szkoleniowe zarówno w obszarze zagadnień produktowych jak również sprzedażowych
  • dział administracji i dział techniczny, który będzie Cię wspierał w procesach sprzedażowych
  • pakiet materiałów marketingowych dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku
  • możliwość rozwoju własnej struktury sprzedażowej

Doradca Klienta - Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki, dolnośląskie